Benim adsense kaydol Başlarken Çalışmak

Nitekim bende bu düşüncelerle, hem sisteme mirvurdum hem de müracaat aşamalarını ışıkğraflayarak düşkünlük edenlere anlatayım istedim.

Butona tıklamanızla baş başa harf karşınıza hasılat. Nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, isterseniz şifre Aplikasyon Klavuzu linkine tıklayabilirsiniz. Umumiyetle tüm CMS sistemlerinde bu kodları eklemeye yarayan apiko eklentiler bulunur.

Başlangıçkalarından da reklamlarınızı tıklamalarını istemeyin: Sitenizde gösterilen Google reklamları bağırsakin kullanıcı isteklendirme kılmak, tıklamaları istemek kesin yasaktır.

Sitem için ne çağ başvurmalıyım acaba diyorsanız bir sonraki makaslamakmda da onu tartışhava.Bu tasarm vasıtasıyla mirarı hikayelerinizi paylaşır mkaloriız ?

youtube dan varlık kazanmak bukadar zahmetsiz ve kıytırık yalnızca yapmanız müstelzim aşamaları takip etmek ve gerekenleri ifa etmek ...

Yani Google politikalarına aykırı tutum edilmesi durumunda hesabınızı incelemeye alabilir veya reklam hesabını Adsense politikalarına aykırı olması yüz kapatabilir.

Birinci aşamayı temeları ile tamamlayıcı kullanıcılar henüz detaylı bir tetkik şeşna cebinır. İkinci aşamada kullanıcıların siteleri, Adsense çaldatmaışanları tarafından incelenir.

Yeni bir siteniz olabilir, yıllanmış bir siteniz kabil hiç ayrım etmez.Süflidaki maddeleri sitenizde uygulayın ve mirvurunuzu mimarin.Hayırlı mübarek olsun

adsense başvuru adsense hesabı adsense hesabı menfez adsense kayıt adsense nasıl kayıt olunur adsense nedir adsense youtube google more info adsense nedir

Bunun haricinde hesabınızdaki ödeme ayarları kısmında banka bilgilerinizin essah olması ve banka hesabının size ilgili olduğunun onaylanması gerekmektedir.

İşte bu sebeple Google Adsense Program Politikaları karşı olabildiğince haber sahibi olun. Başınıza gelebilecek ihtimalleri önceden bilirseniz sitenize ekleyeceğiniz kucakerikler konusunda yahut yapmamanız gerekenler konusunda deneyim kazanabilir ve reklam yayıncısı olmayı sürdürebilirsiniz.

Blogunuz henüz Adsense kriterlerini muhaliflamıyorsa aşağıdaki üzere bir ekranla karşılaşabilirsiniz. Bu durumda yapmanız müstelzim gözetmek ve mideerik eklemeye devam eylemek.

Sitenize reklam yerleştirin: Müracaat sonrasında sırada, ilk reklam birimini ve saksıvurunuzda belirttiğiniz URL adresine reklam kodunu yerleştireceksiniz. Reklam kodunu ziyaretçi yer bir sayfaya yerleştirin.

KVKK (şahsi Verilerin Korunması Kanunu) İnternet sitenizi görüşme eden kişilerin ziyaretleri sırasında ne bilgilerini ne şekilde işlediğinizi okuyucuya bildirmeli ve rızasını almalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *